anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, potřebovala bych radu. Zrovna jsem si našla brigádu a začnu tam pracovat. Jsem celá vystresovaná. Máma se mě vůbec neptá a nezajímá se o mně ani se neptá. Školu si platím sama a nevím jak to dál zvládat. Nejsem sama sebou a pořád mám smíšené pocity, které bych nejraději odstranila. Už jsem s ní mluvila otevřeně, ale ona se vždycky naštve a zakončí to tím, že je moje matka a snaží se mě uživit, proto pracuje a vydělává, ale peníze přeci nejsou vše. Nevím co mám dělat. Nikdo mě nepodpoří a sama si nepomohu. Děkuji předem za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Selen, chápu, že to bolí, doporučuji spolupracovat s psychologem – pravděpodobně si snadněji zformulujete vztah k sobě, zavnímáte podporu… Je to smutné, že rodinné vtahy jsou tak bolestné…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.