anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,prosím o radu v této věci:S přítelkyní jsme spolu 5 let.Oba jsme si z předchotího vztahu přivedli děti.Já dvě,partnerka jedno.Dcera partnerky mela pokoj s mou dcerou,ale kazdou noc za nami chodila do ložnice,že nemůže usnout,nebo,že ji něco svědí,nebo že má žízeň,atd…V té době ji bylo 9 let.Většinou to dopadlo tak,že ji partnerka šla uspat.Poté jsme se přestěhovali do domu,to bylo holčičce deset let a kvuli tomu,že se bojí a nemůže usnout s ní spí v pokojíčku.Nyní je ji jedenáct let,bez maminky neni schopná usnout,když se chceme večer spolu podivat na televizi,dítě se dožaduje mamky,ať jde spát a nebo na ni čeká do půlnoci až půjde.Rád bych partnerku taky už konečně měl u sebe a ne jen hladil prázdnou polovinu naší postele.Mám tedy zatnout zuby a čekat,až malá už mamku nebude v pokoji chtít mít,nebo co s tim?Z mého pohledu a mluvil jsem o tom mnohokrat s partnerkou mi přijde,že takto to není pro to děcko dobré,že je na ni tak fixované a ani pro mě,protože mě to ponižuje,když partnerka za mnou přijde,jen když dceři přijde na návštěvu kamarádka,kterà zůstane na přespání u ní v pokojíku.Poradíte,jak se k tomu celému mám postavit?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

To je na rodinou terapii. Věřím, že partnerka bude spolupracovat. Pokud to partnerka považuje za normální, může se jí stát, že bude ona hladit prázdnou polovinu postele a nebo bude dalších 50let její nejbližší osobou dcera…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.