anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Je mi 18 a trpím asi uzkosti depresemi nebo ja sama nevím a ani nevim na koho se obrátit. Potřebuju pomoc. Nejsem schopná vyjít ven z baráku jen při představě že mám na 5 min vyjit ven se mi hroutí svět. Je to hrozný pocit. A to jsem byla vždy sebevědomá nikdy jsem s tímhle problémy neměla už opravdu nevím co mám dělat. Děkuju moc za odpověď

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Anonymko, je to výzva zabývat se psychikou. Doporučuji kombinovat antidepresiva od psychiatra s psychoterapií. Můžeš pohledat techniku EFT, jsi-li z okolí, mužeš se objednat na léčebnou meditaci kombinovanou s KERP… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.