anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, již nějakou dobu zažívám přívaly stresu. Nemám stres pořád ale občas, při libovolné činnosti najednou pociťuji tlak v hrudníku(jako při úzkosti, stresu) rychleji dýchám a snáze se potím. Největší problém je, že nevím co je příčinou. Léky zatím žádné neberu a návštěvu lekéře jsem nijak extrémně nezvažoval. Ani nevím jestli má cenu brát či nebrat léky nebo to řešit nějak jinak. Pomáhají mi složité mozkové operace..přemýšlení nad tím co mě baví( fyzika..matematika) ale to nejsem schopný dělat pořád. Navíc stresové situace nastávají zcela nepravidelně a nárazově bez varování. Předem děkuji za odpověď. Petr 17 let

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Petře, zkus si psát, kdy stres přichází – popsat situaci, myšlenky… Pak se objednej a zjistíme, co zvládneme spolu, co by případně bylo ještě vhodné, zda i léky. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.