anonym Personál zeptal se před 1 rokem

dobrý den,zajímá mě,proč člověk, který týrá své dítě,své později narozené děti miluje opičí láskou,ale první týrané dítě odvrhne a vyřadí z rodiny. Týrala mě matka psychicky i fyzicky, otec mě sexuálně zneužíval v 8 letech a poté byl odsouzen na 2 roky podmíněně, od té doby pro něj neexistuju – matka s otcem rozvedeni půl roku po mém narození – ani matka se mi nikdy neomluvila, ani otec se nikdy neomluvil,jen mě obviňoval telefonicky, že můžu za to, že půjde sedět. V dospělosti pro ně neexistuju, majetek, který oba zvlášť nějak získali (nepříliš poctivě) už před šedesátkou oba nezávisle převedli na své další potomky (ani matka ani otec o sobě navzájem nevědí). Jsou to psychopati? Mají nějaký stud a svědomí a já jim připomínám, jaké zrůdy byly a proto mě nechtějí vidět? nebo mě považují za zrůdu, že jsem byla tak špatná, že se tak chovat podle nic museli a proto mi dávají vinu a nemají o mě vůbec zájem? dík.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Step, to se to někdy sejde :(. Působí to tak, že v sobě rodiče zabili lásku navzájem a to, co nesnášeli na druhém, za co se zlobí na druhého rodiče, přehodili na tebe a nesnáší to jako v tobě. Je možné i to, co píšete… jsou možné skryté podprogramy stažené z minulých životů… nezbývá nic jiného než mít se ráda, i když rodiče se chovají nerodičovsky. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.