anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,s přítelem jsem již 10 let. Problém je v to, že když nastane nějaký problém on přestane komunikovat. Vydrží se mnou nemluvit třeba i týden a já už z toho skoro šílím. Rozmluvit ho v tomto stádiu nejde a pokud se o to pokouším je to ještě horší. Už jsem mu několikrát říkala, že to jeho mlčení mě velmi ničí, ale výsledek je stále stejný. Můžete mi poradit co v této situaci dělat?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Jančo, to od něj není hezké. Je to manipulativní hra jeho ega. Neuvědomuje si, že tím zabíjí vaši lásku. Ždíme z vás tímto vaši energii. Nedávejte ji. Zůstante ve svém středu, naučte se, že vám to bude jedno, dopřejte mu, co potřebuje a vy se zabavte. Když bude mlčet měsíc, půl roku, uvidíte…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.