Starší dotaz #566

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobrýden je mi 13 let Pomoc!!!!!!!!! Chodil jsem s holkou ta se se mnou rozesla protoze sem dal kamaradum precist jeji smsky a odesla z koni a pise mi sprosty sms a vsichni na konich jsou radi ze odesla ale ja newim proc se s tim musim porad uzirat, prosím, odepiste nekdo!!!!!!!!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý mladíku, vypadá to tak, že k dospívání trochu trápení s láskou patří. Asi jsi ji měl rád a mrzí tě, že už s tebou nechce být. Možná tě mrzí, že svým neuváženým jednáním jsi zradil něco hezkého, co bylo mezi vámi… (opravdu, to hezké, intimní mezi dvěmi lidmi nepatří do veselé konverzace nezúčastněných…) tak ji popřej hezký život, i když se v něm už nebudete potkávat… Držím palečky a věř, že tě čekají další hezká setkání s lidmi.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.