anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, mám takový problém, s partnerem se oba milujeme ovšem já jsem příliš upjatý, žárlivý a mám potřebu mít vše pod kontrolou sám mi řekl, že v některých věcech občas potřebuje mít trochu prostoru.. Vadí mu například, že když spolu nejsme tak mám tendence ho pořád kontrolovat a zjišťovat, kde je, co dělá atd. a když mi to náhodou neřekne dostávám se do hrozných stavů, protože mě neuvěřitelně irituje, když nad věcmi nemám tu kontrolu. Partnera opustit nechci, ale nevím, co bych měl dělat, protože rozdíly mezi námi jsou příliš velké, ale oba to chceme nějak vyřešit, protože nechci dovolit ať nás naše rozdílné povahy rozdělí.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Honzo, https://rovena.info/clanky-o-zarlivosti.html na stranu druhou v harmonickém partnerství si partneři sdělují, kde jsou…. nepotřebují před druhým něco tajit. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.