anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, mohla bych se zeptat? Nevíte co mám dělat….mám problém….dříve jsem vážila 96kg a za půl roku jsem to shodila na 63….a mám s toho mentální anorexii….a bojím se jídla…bojím se že po každým soustu priberu….je to jako nekonečná hra…Prosim kdyby někdo věděl jak se zbavit pocitu že jsem tlustá….vidím jiný lidi ale vidím sebe jako nejtlustší

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Nati, chce to lásku k tělu, důvěru v tělo a důvěru v harmonii jídlo – tělo Mohu s tím pomoci léčebnými meditacemi a KERP – důležité. Ohledně vnímání těla – můžete si na balicí papír udělat siluetu svou v životní velikosti a pak požádat o to, aby vás někdo obkreslil. Zkuste vnímat i siluety druhých v porovnání s vaší.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.