anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Potřebovala bych pomoct. Už je to půl roku co jsem odešla od svého partnera. Byly jsme manžele. Rozvedli jsme se protože jsme měli oba rozdílné názory na hypotéku. Bývalý manžel chtěl abych podepsala refinancovani jenže já nesouhlasila protože bych byla pouze spoludluznik a ne spolumajitel. Rozhodli jsme se rozvést ale ze spolu zůstaneme. Jenže od te doby slo vše z kopce. Partner začal hodně pít a vyhýbat se mi. Došlo k hadkam a fyzickému napadání. Došlo to tak daleko ze jednou večer pro je přijeli mi rodiče a vyřídili si ti s nim. Od te doby bydlím u našich. S partnerem se potají vydanme šle jen když mu se to hodí. Většínu času mě nezná, ozve se jen když chce. Někdy mi dojde trpělivost a snažím se začít znova. Jenže mi to nejde. Nevím jak zapomenout. Strašně se tim trapim. Nevím jestli mam vyhledat odbornou pomoc. Děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Veroniko, jak to tak píšete, bude nejefektivnější nalézt cestu sama k sobě. Uvidět, že i sama si dokážete udělat hezký život, přivést si do života radost, dělat to, co vás baví, najít cestu, jak to dělat… a pak se můžete rozhlížet :) Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.