anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Ahoj.. Je mi 17 let, bydlim v Česku jen dva roky.. a někdy se citím zvlašt šíleně.. Nejsem čech.. Má rodina je rozdělena.. tata,sestra a bratr bydli porad v Libanonu.. jsem tady jen s mamkou.. chybí mi.. ve škole mě nikdo vlastně ani nemá rád ( Nepotřebny ubohy človíček ), Nejsem zrovna člověk co je společensky.. i když o to snažím ale pořad jsem ten skromny človíček což znamena že nemam skoro vubec kamarady.. Když mi bylo 12 matka mě mlatila když jsem dostal 2/3 ve škole.. pak prestala.. pak znova ve 14 a opakovaně.. dalo by se rict domací nasilí.. pořad je to stejný .. Pak jsem dostal do jedné party přes kamaradku.. pili jsme.. kouřili i hulili… Pak jsem toho nechal.. Nějakou dobu dokonce jsem byl "Emo" což to znamenalo ve škole poslouchat ode všem že jsem zasra-- emak a gay atd.. vlastne je to pořad stejny..Nekolik krat jsem zkousel riznout zilu… jednou jsem zkoušel se zabit.. v 15 ( shoda nahod .. sestřenka měla kliče k naším baraku tak v té chvili mě uviděla dala mi facku a brala mě ven abych si dal cigaretu.. a je to dokola stejné..

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Edo, působí to na mne, že se tu cítíš vykořeněně, chtěl by jsi se vrátit? I to je možnost. Každopádně at žijeme kde žijeme, pocit rodiny, domova můžeme mít v sobě navždy a tam, kde žijeme tvořit něco hezkého… Doporučuji konzultaci s psychologem ve škole nebo v poradně, třeba si urovnáš myšlenky…. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.