anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, Je mi 19 let a stále studuji. Rodina mě vyhodila z domu kvůli tomu že muj otec je alkoholik a porad se hada s máti. Táta má dobrou práci ale mámě se nechce pracovat a tak vznikají spory mezi nimi, párkrát kdyz se v noci hadali tak jsem je okrikla že chceme se sestrou spát, že rano vstáváme od te doby zacly narazky ze strany mámy at si sbalim kufry a vypadnu pokud se mi neco nelibi, nemela jsem ale kam jit takze jsem mlcela par dní na to se mati opila s otcem a sbalili mi veci pred dveře. Vzala jsem si je a sla jsem na par dni ke kamaradce. Pak k příteli. Nejhorsí na tom je že me nechtějí pustit vubec domů abych si vzala ten zbytek veci. Chodím o vikendech na brigády ale stejne mi to nestačí na školné a ostatní věci tak zatím to platí přítel, ale nevím jak z mojich rodiču peníze vytahnout. A chtěla bych se ještě zeptat co mám dělat nebo jak mám reagovat na zprávy od uplně cizích lidí kterým moje sestra rozposilala svoje uplně nahé fotky (sestře je 14). Když jsem to ukazovala máme tak mi řekla že ji zbyla uz jenom jedna dcera a že ty fotky jsou photoshop. I když si myslím že moc dobře vědela že to segra děla. Jen ji chrání. Co s tím, mám to nějak řešit?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Denisko, je to smutné, vztahy nejbližší bývají někdy velmi bolestné. Doporučuji, abyste zašla při městkém úřadě na OSPOD a tam prokonzultovala a požádala je o pomoc, jak zažádat rodiče o výživné. Jako studující na to v tuto chvíli máte nárok. Na info od cizích lidí nereagujte.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.