anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, jsem s přítelem 2 roky ve vztahu. Koupili jsme pozemek, plánujeme stavbu domu děti a spol. budoucnost. Ve vztahu se přítelovi dost přizpůsobuji já a respektuji jeho chyby, on ty mé už tolik ne. Ve vztahu mi chybí city – přítel je studený psí čumák. Přes to všechno ho miluji. Nedávno přišel a řekl mi, že ve vztahu spokojený, nic mu nechybí, ale není šťastný. Byla to pro mě rána do zad. Snažila jsem se s ním o všem bavit jenže další problém je komunikace – přítel neumí komunikovat o problémech. Ten den mi řekl, že neví co bude dál a neví zda se mnou chce být, že má dny, kdy jde domu a ani se na mě netěší. Ten den po komunikaci, kterou jsem vedla já sama se sebou jsem odešla k sobě domů (bydlíme jen napůl spolu) se slovy, že bud chce být se mnou a budovat vztah, nebo beze me, že nic mezi tím nechci, že nechci čekat až mi řekne co vlastně chce, že mě tohle samotnou ničí a nebudu si ubližovat. Neodpověděl a já šla domů. Od té doby už utekly 3 dny a neozval se mi. Mám pocit že potkal někoho jiného. Bolí mě to a nevím jak žít a fungovat dál, zda je konec nebo mám čekat zda se mi ozve? Prosím o radu, velmi se trápím.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Leni, přeci nebudete žebrat o lásku. Přeci neprožijete život, aniž byste byla milována. Přeci si s nemilujícím mužem nepořídíte děti… Můžete se stavit, abychom trochu pohojily dušičku a uvolnily pouta. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.