Starší dotaz #568

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, Prosím Vás o radu. Před půl rokem jsem si našla stávajícího přítele, se kterým jsem velmi šťastná. Můj život je také vcelku spokojený. Měla jsem kolem puberty období, kdy jsem byla dost háklivá na všechno. Prožila jsem si sebepoškozování, deprese, měla jsem sklony k bulimii, ale z toho všeho jsem se vlastní vůlí dostala. Od té doby jsem zase byla optimistkou. V posledních dvou, téměř třech měsících, mě začínaly přepadat divné nálady. Intervaly mezi mými pocity beznaděje se zkracovaly. Nyní mě minimálně jednou denně přepadne taková chvilková deprese, že padnu na kolena a pláču, jako malé dítě. Vždy má nějaký začátek, ale vše to jsou jen hlouposti. Jako bych čekala na nějaký spouštěč té nahromaděné beznaděje. Kvůli naprostému nesmyslu (např. Když mi přítel zavolá, že bohužel nemá čas. Kamarádka je v něčem úspěšnější než já.) který bych jindy brala s humorem, se sesypu. Sic se v mém životě nyní objevil jiný muž, přiznám se, je mi velmi sympatický, ale nemyslím si, že by byl důvodem k mým divným náladám, které velmi škodí všem mým vztahům. A to hlavně mému vztahu s přítelem. Bývám vzteklá a protivná na své okolí. Prosím poraďte. Nevím co dělat, když sama nedokáži najít důvod pro tyto své citové výlevy. Předem děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lucie, jak vidno, duše se občas hlásí o pozornost. Chcete-li nejen nalézt příčinu momentálního rozkolísání nálad, ale i řešení, budete muset vykonat více než dotaz na internetu. Doporučuji zajímat se např. o emoční terapii, duševně duchovní léčitelství, léčebné meditace na míru… (teorie např. v kineziologii, biomodulační léčba). Ani operaci "slepáku" lékař nemůže vykonat přes net. (pravděpodobně se jedná o nahromaděný smutek, zranění, pocit méněcennosti až marnosti… ) Přeji vše dobré a vytrvalost.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.