anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobry den,mam prosim dotaz ohledně me dcery.Je ve 3třide,za 3 měsice bude mit 9roku,posledni dobou začina při domacim učeni převažne již po par minutkach brečet když ji to nejde,nejde sni mluvit dostane se jakdyby do tranzu a breči a breči ,mluveni nepomaha kdyz se ji dotknu vyškubne se,musim odejit vedle nebo sedet a nedutat dokud se neuklidni.Dřive to občas mivala ale nebylo to tak hrozne a časte jako teď.Ve škole je pomalejši a proleza jen tak tak,jakekoli snahy o doučeni skonči dalšim brekem při neuspěchu, nebo řekne že se to proste nenauči že ji to nikdy nepujde a přesto nejede vlak,popři. když už ji doma něco jde ve škole začne stresovat a vše zapomene.Bojim se že jak se budou stupňovat naroky budou ty stavy breku ještě horši,chtěla jsem se zeptat zda mám raději navštivit s dcerou odborneho lekaře,nebo to přejde.Nechci z ni dělat blazna,doteď mi připadlo že to prostě jen pomaleji chápe,vždycky byvala zakřiknutějši a ve všem si vystačila sama ,ikdyž ma mladšiho sourozence raději si hraje sama,nebo když už si hraji spolu tak ji okřikuje že neco děla špatně a nakonec jde radši pryč.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Sali, nojono… inkluze…integrace… omlouvám se, ale při vašem dotazu mne popadá vztek na rušení speciálního školství, protože bohužel dětem se slabším intelektem ZŠ přináší trápení a tak… a nemyslím, že je to chyba školy… speciální školství bylo a v rudimentech ještě je přizpůsobeno jak personálem tak osnovou a péčí… omlouvám se, jsem ze strarého speciálního školství a vůbec nevím, jaký intelekt má vaše dcera co by potřebvala. Doporučuji tedy návštěvu ped.psych. poradny, diagostiku… a zvážení toho, co pro dceru bude skutečně nejlepší. Také můžete vyhledat kineziologii na odblokování afektivních reakcí. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.