anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, potřebovala bych pomoc odolat svému strachu a konečně se rozhodnout správně. 10 let jsem s přítelem, mám s ním dvě děti, celou tu dobu si dělal co chtěl, podváděl mě, mlátil mě i v těhotenství, pořád jsem mu dávala šanci na to aby se změnil, ale nejde to, je čím dál víc agresivní. Několikrát jsem od něj odešla, díky tomu mi zlikvidoval být, vše co mu přišlo pod ruku, jen kvůli tomu že jsem neměla odcházet, že si za to mužů sama. Teď poslední dobou je to horší, kontroluje mi peníze, kam chodím, zakazuje mi mluvit, jen když se mě na něco zeptat můžu odpovědět, jinak mě začne mlátil, říká že když jo budu poslouchat, budu mít jednodussi život, nemůžu jít ani sama spát, vždy musím čekat na jeho svolení a pořád říká že je to má vina jak se ke mě chová, už si nevím rady, jakmile zase odejdu, bude dělat problémy, dokonce vyhrožuje tím, že na mě pošle lidí který mě znásilní a nebo mě zmrzaci tak abych si to pamatovala a klidně si půjde sednout za to do vazby, můžete mi prosím pomoc. Děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Jani, doporučuji http://rosa-os.cz/ – najdete s nimi konkrétní cestu, jak od něj. Z lásky k sobě a dětem to musíte udělat. Jste Týraná žena, víte to? Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.