anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Bude to znít asi blbě a ani nevím, jak začít. V únoru jsem se zamilovala do jednoho známého. Ta láska k němu je strašně velká. Už jsem byla párkrát zamilovaná, ale ne takhle. Musím pořád na něj myslet. Jsem úplně mimo, někdy i bez nálady. Pořád koukám do prázdna. Když koukám do prázdna, tak vůbec nad ničím nepřemýšlím, ale mám takový pocit, jako kdyby jsem byla nějak s ním. Je mi v ten moment strašně hezky. Buší mi občas i srdce. Ten pocit někdy přejde z vteřiny na vteřinu a najednou si nemohu na něj skoro ani vzpomenout. Když si třeba s někým povídám, tak na něj zrovna nemyslím. Jenže se mi někdy stane, že mám pocit, jako kdybych měla omdlít. (Tyto stavy jsou různé). Jako kdyby se mi točila hlava, jenže netočí a mám pocit, jako bych byla někde v uzavřeném prostoru. Po nějaké době ten to pocit přejde. Někdy trvá i hodiny. Nebo se mi stává během dne, že na něj vůbec nemyslím a z ničeho nic mi proletí hlavou myšlenka on. Poté je ta touha a zamilování strašně velké. Vídáme se delší dobu, dříve se mi jen líbil. Jenže poté jsme se o sobě dozvěděli více. Nyní si tykáme. Když se vidíme, tak je ke mně gentleman. I když jsem věděla o něm více, tak se mi pořád jen líbil. Bude to znít divně, ale když jsme se viděli naposledy, tak mi držel ruku na rozloučenou a řekl, ahoj Barčo a usmíval se. Ruku si podáváme vždycky, ale nikdy před tím mi neřekl jménem. Nevídáme se tak často. Je o sedm let starší než já. Mně je 17, asi si teď řeknete, že je to ještě pubertální láska, ale jsem jiná. Moje máma měla v mém věku kluků, že bych to na jedné ruce nespočítala. Pokaždé když se bavím s nějakým klukem v mém věku, vždycky se mi potvrdí, že ten do kterého jsem zamilovaná je ten pravý. Vím, že nemá momentálně nikoho. Naposledy jsme se viděli v únoru a já toužím, aby jsme se potkali co nejdříve, jenže to se mi splní asi až v srpnu. Ještě je v tom jeden háček, pokaždé když se vidíme, tak je u toho táta, babi nebo děda. Tak ani nevím jak on to cítí. Jestli je tak milý ke všem ženám nebo jen ke mně. Můžete mi prosím poradit co s tím mám dělat? Předem děkuji. PS: Omlouvám se za tolik řádek, ale musela jsem se nějak vypsat nebo bych se zbláznila. Stydím se to někomu říct. I mé nejlepší kamarádce, nevím co by mi na to řekla. Ještě jednou děkuji.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Baru, děkuju za psaní o škále lidského prožívání… poznáváš sebe i vztahy… zkus si sehnat (třeba přes mezivýpujční službu v knihovne) knihu Vztahy v zrcadle aury, bude se ti líbit. držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.