anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, mám takový dotaz..s přítelem jsme 6 let šťastně spolu, jenže před měsícem jsem u něj pozorovala jak si najednou, což nikdy nedělal, začal s někým smskovat, pár dní mi trvalo než mi řekl, že si píše s bývalkami, se kterými zůstal kamarád..jenže nevím čím to je, není mi to dvakrát příjemné (ujišťoval mě, že chce zůstat se mnou a snima je jen kamarád)…a můj problém je, že nevím zda mi vadí, že si dopisuje s těma ženskejma nebo jakým způsobem jsem se to dozvěděla-tajil to, stále skrýval telefon a dělal že se nic neděje a já si připadala jako blbec co nejspíš nemá nic vědět…nebo že když já si psala dříve s kamarády, tak to bylo jen občas a ne skoro každý den takhle dlouho…došlo to tak, že se mi občas třesou ruce z ničeho nic, od května jsem zhubla skoro 4 kila a začala jsem špinit i přesto že beru antikoncepci…a teď nevím jestli to zbytečně nedramatizuju nebo jestli to je/není normální…každopádně mi přítel na to řekl, že jsem jedo jediná co má rád a plánuje budoucnost…ale proč si s nima tolik píše??? někdy jsou z toho opravdu zoufalá, ikdyž si snažim říkat, že je to nejspíš blbost a moc si to beru…nevim jestli jste se s takovýmhle dotazem setkala, ale budu ráda za názor

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Marti, je to každopádně výzva podívat se sama do sebe, na své strachy, obavy a nejistoty – pokusit se je čistit např. meditací léčebnou, EFT – můžete se stavit… A pak by třeba bylo fajn, kdyby přišel i přítel :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.