anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, moje přítelkyně (15), 400 km daleko má mít brzy rozlučku, kde bude jen její třída (asi 15 lidí) bez dozoru a na které se bude pít a já se bojím, aby si něco neudělala nebo aby mě nepodvedla pod vlivem alkoholu. Odmítá s kýmkoliv spát, i se mnou, ale i tak se bojím. Je to oprávněně? A možná je to divný dotaz, ale dá se nějak předem psychologicky zajistit, aby mě nepodvedla, aby to prostě nedokázala? A kdybych jí zavolal, jak s ní mám mluvit, aby třeba s pitím přestala a nedělala blbosti? P.S. Možná to není Váš obor, ale z výběru jste asi ta nejvhodnější. Děkuji za odpověď, Martin (17).

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

vy jsi chcete vodit jako loutku a ovládat? No poteš.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.