anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Mám přítele a on je hrozný cholerik, za každou věc je na mě naštvaný, ať už ho naštve někdo ve škole, nebo v práci, tak vyjede na mě. Hned co já řeknu a je trochu proti jemu nebo ať už to není proti jemu, tak je hrozně naštvaný. Začne ječet a je hnusný, chyby hází na mě. On dělá, jako kdyby neměl chyby a já nevím co s tím. Já jsem melancholik a pak si to všechno beru hrozně osobně, že je to opravdu moje chyba… A nemohu říct svůj názor, je hned přehlušen, já musím poslouchat na 100% a každá věc co udělám a není podle něho je špatně, nevím co s tím mám dělat, nechci ho opustit, miluji ho.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Lee, budte s ním tak dlouho, dokud vás to bude bavit ;). Na životní spokojený vztah to nevidím.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.