anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Mám už od malička, kam až mi paměť sahá, takový problém. Jsem byla. Cela moje rodina je bílá pokud vím. Ale už od mala jsem byla být nechtěla a necítila jsem se úplně tak. Je to hlavně i o Africe. Jednou mi bylo špatně psychicky a ja nahlas bez přemýšlení placla: chci domu, do Afriky!!!! Jen Tak pro sebe nikdo to neslyšel. Nevěděla jsem proč jsem to řekla prostě to že mě nějak vyšlo, nevim proč. Jako malá jsem chtěla mít za mamzela černocha,od malička miluju syte Barvy, exotické papoušky. Když byla někde nějaká pohádka já jsem vždycky chtěla být ta cernoska. Líbí se mi cernoska kultura, hudba no prostě všechno. Kdyby byly dva cizí lidi a ja se měla rozhodnout s jakým půjdu a jeden by byl černoch a druhý běloch bez váhání vždycky si zvolim černocha. Když jsem jednou měla fakt špatnou náladu, kdy jsem se úplně mracila a byla úplně otravena, tak jsem šla po ulici a viděla jsem tam asi 3 černochy. Hned jsem se automaticky usmála a nejradši bych tam zůstala. Popis pocitu něco jako bezpeči a rodina. Nevim Proc to tak mám a stále nad tím musím přemýšlet. Je to kvůli tomu že mám něco v hlavě v nepořádku, nebo něco co se mi stalo z dětství? Jaké můžou být všechny možnosti příčiny? Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Leilo, je možné, že minulý život jste mohla prožít někde blíž rovníku. Můžete si zkusit něco z toho zpracovat. Minulé životy není třeba opakovat, to by nebyl vývoj. Nenarodila jste se však sem náhodou, řešte aktuální stav. Pocit bezpečí si máme umět dělat v sobě… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.