anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobry den, uz je to skoro rok co me manzelka opustila…vubec sme se nebavili a kdyz tak jen hadky.Byl jsem s toho totalne zdrcenej.. Diky tomu jsem zustaval v praci (pracuji jako ridic kamionu) a do ceska sem nejezdil.zaplnoval sem cas ktery bych jinak travil s rodinou..nasel sem si novou pritelkyni ale skoncilo to diky tomu ze sem porad v praci.. ozvala se me byvala manzelka napred ze by se xhtela vratit nakonec zni vylezlo ze chce jen financne pomoc…coz me zas hodne zdrtilo protoze zjistuji ze ji stale miluji. Vse se vratilo a nejen.ze nemuzu.spat ale kazda pauza kdy nemuzu jet je pro me utrpeni a ze bych jel domu do cech a chvili nebyl v praci je pro me zatim jak si nepredstavitelny… kamaradka me rekla ze sem workoholik asi ma pravdu ale nevim co a jak dal delat abych nedaval prednost praci pred vsim ostatnim…..dekuji za radu

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Jirko, jakou radu byste ode mne rád? Věřím, že vaše kamardka zná váš příběh a cítí worholismus správně – možná by se hodilo naslouchat ji… Bylo by vhodné naučit se zvládat své emoce, city… zkuste třeba aspon telefonickou konzultaci se mnou, abychom probrali vaše téma konkrétněji. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.