anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,velice mě trápí chování otce mé dcery jeden rok.Nejevi o ni zájem,ostatní děti z minulého vtahu bere na výlety,bazény, dovolené,k sobě domů grilují ,hrají si.Moji dceru ne,výmluvy nemám čas, jsem v práci,až budu mít čas a když jsme domluvení že si ji vezme tam řekne že přijede pozdě z práce a mám důkaz že je doma.Nevim co s tím.Vyživné platí to vše.dekuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Evi, asi k batoleti nemá ten správný cit, neznám jeho ani váš vzájemný vztah… Můžete žádat o spolupráci sociálku, aby motivovaly otce ke spolupráci, nejsem si však jistá, že je to optimální. Je vhodné přijmout realitu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.