anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Ocitl jsem se ve velmi složite situaci. Jak bych se měl zachovat? Nikdy jsem neměl nějak moc přátel, pouze par blizkych se kteryma jsem sdilel zivot. Jenze jenom jeden z nich byl takovy vic jako ja, zbyli kamaradi byli porad zavreni doma a vždy mě to stvalo. Tak jsem ho bral jako vic da se rict. No našel jsem si pritelkyni, ktera mě nechala kvuli němu, on s ní byl dokonce pít za mymi zady a pak si ji dovedl i domu. Po rozchodu se spolu zacali hned bavit a ihned v den rozchodu s ní byl v kině, pak u něj i přespala a tak. On vedel dva mesice dopredu nez jsem se s ni rozesel ze k nemu neco citi a ke mně ne a nic nerekl. Ja byl vychovan tak, ze bych tohle nikdy neudelal, chovam respekt ke kamaradum. Zase chapu ze on si taky tezce shani lidi kteri by mu sedli, a ted to dokonce byla pekna holka ktera do nej byla zamilovana… Ale tohle mi prijde pres čaru. Rika ze k ni nic neciti ale nevi co bude v budoucnu, ze to muze prijit samo. A zaroven se mnou nesdili to co s ní, od doby co si spolu pisou na mě oba sra*i. On se se mnou ani uz nijak nesnazil bavit narozdil od ní. Daval jsem mu mnoho sanci, dokonce sem mu rikal jak by to slo udelat kdyby s ní chtel byt a neprisel o mně. Nic nedelal, tak jsem si je vymazal ze zivota, ikdyz strasne nerad. Jenze co mam ja ted delat? ocividne jim na mně tak moc nezalezelo. Co ja mam ted delat? Jeho kudlu v zadech bych videl asi dokonce zivota, ale odpustil bych mu kdyby se snazil, on mi ani nijak nepomahal. Uz mi ani sam od sebe nenapsal a ji psal denně. Co ja mam ted delat? oni byli prakticky muj zivot, nemam zadne konicky a sam do nejakeho tezko pujdu, venoval jsem se spis kamaradum. Zbyli jsou spise doma.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Adame, co máte dělat? Smutné, poplakat, odsmutnit a propustit… nějak se ukazují pravé tváře vztahů… smutné, že…? Pohladit si srdíčko a a jít dál… vybudovat si svůj svět bez nich. Nojono, vztahy jsou často povrchnější, než si myslíme…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.