anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, mám problém se splněním i těch nejlehčích věcí, třeba jen podat přihlášku, i když vím, že musím, tak to neudělám. Nikdy nic neudělám a nevím co s tím, trápí mě to, lidé v okolí a hlavně máma je zklamaná a já to stále nedokážu. Nevím čím to je způsobeno a jak se toho mám zbavit. Nemůžu se přimět udělat jakoukoliv věc, i když chci. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Eap, https://www.levneucebnice.cz/p/konec-prokrastinace/?gclid=Cj0KCQjw1NzZBRCoARIsAIaMwutfYaAiOqjeRghZNPxEM-qMXEwZl8qZqgT_vjygMOoAE9w2fF6ay_UaAnLiEALw_wcB – vyzkoušej tuto knihu, když ji prostuduješ, pak se můžeš zastavit na konkrétní uvolnění potíží… držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.