Starší dotaz #573

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den S pritelem jsem pres dva roky a pripada mi ze uz o me nejevi vubec zadny zajem porad mluvi o jinych holkach predemnou jak jsou krasny ze by snima klidne i chodil a ja uz proste nemuzu strasne se trapim a nevim co delat.Vypada to i ze me prestava milovat.Kdyz si snim chci o tom promluvit tak nechce.Mam i zakazene kamarady od neho.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Miško, posbírej svou důstojnost a pošli ho k šípku. Partner ti má projevovat úctu a vyjadřovat, že jsi pro něj jedinečná a ne hloupě plkat. A to, že ti zakazuje kamarády a že se vyhýbá komunikaci o tématu pro tebe důležitém, velmi hovoří v jeho neprospěch. Máš na víc!

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.