anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den.Jsem s manželem 11let ale bohužel jsem nedávno zjistila že si s někým píše.Když jsem na něj uhodila přiznal se mi že je i na chlapy že je bisexuál.Byla jsem v šoku a několik dní jsem probrečela .Manžel mi řekl že chce být snáma že si chtěl jen s někým psát nic víc.Jenže po týdnu jsem mu vlezla opět do telefonu a zjistila že se s někým schází.Opět jsem na něj uhodila a napsala i tomu dotyčnýmu tak nakonec z něj vylezlo že si ho vzájemně vykouřili.Opět jsem se málem zhroutila on se mi omlouval že to podělal že chce aby to bylo jako dřív jen at mu dám šanci.Jenže bohužel je to furt ve mě nemohu se stím srovnat.Přemýšlím nad nějakou pomocí nemohu se stím srovnat.Cítím v sobě tíhu strachu co zas bude.Jen jak někam jede už v tom vidím že zase s někým je atd.Bohužel mu nevěřim on to ví a prý to chápe rád by mi i pomohl a i klidně by i společně někam šel .Nevím co dělat aby bylo zas dobře.Díky moc za radu.Jinak jsme měli doted klidné manželství ale bohužel ted nemám na nic náladu nic mě nebaví.Máme spolu 2 děti a já jsem poslední dobou myšlenkami jen na toto a tak jsem na ně protivná což mi taky vadí.Prostě bojuji sama se sebou manžela miluji a věřím že i on mě ale bojím se co zas bude.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Lily, Lidé jsme složité bytosti a různě se rozkrývají pocit. V manželovi se rozhýbaly potlačené sexuální touhy a ve vás se rozhybaly emoce, když jste uviděla manžela jinak, než jste si představovala. Chcete s emocemi popracovat? Oba? Objednejte se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.