anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, s přítelem spolu žijeme skoro 3roky a posledni rok a pul v Praze. A ve městě, kde jsme oba žili dříve, ma 3 děti s bývalou partnerkou. Když tam jede, slíbí mi ze se večer vrati domů, ale v 95% to nikdy nesplní a zůstává tam prez noc. To by ještě nebylo tak strašný. Bohužel ale pokaždé přespává v dome své bývalé. Pokaždé to omlouva detma, ze tam usnul, ze ona ani nebyla doma, ze spal celou noc se svýma detma. Tudis, ze on nedělá nic špatného. To, ze tam dodnes funguje jako hodinový manžel, už ani nezmiňují. Já jsem hysterka, co mu nechce dovolit byt s detma. Prosím vas, je normální, aby tohle dělal? Jsem už zoufalá , nevím co mam dělat.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Stáni, to je těžká věc, vy jste ho odvedla? Dává vám najevo, že jste jednička? Seznámil vás s dětmi? Kdybyste s mužem měla tři děti, nechtěla byste, aby vám dělal alespon hodinového manžela? Co vy raději: Bez něj a nebo s ním i s jeho závazky? Měl by samozřejmě vás do svého světa začlenit… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.