anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jednu věc o kolo kouření. Můj přítel který je nekuřák mi řekl že se sebepoškozuji tím že kouřím. Kouřím asi 4 roky a začalo tím že jsem se dozvěděla že můj otec podvádí mojí matku a začala jsem na tom být zavislá, myslím že se nesebeškozuji. Ráda bych chtěla vědět jestli je pravda že kouření sebepoškozuje. Už jsem zkoušela asi ta před rokem skončit s kouřením ale začala jsem být podrážděná, nevyspalá. A bojím se že když nepřestanu kouřit tak že přítele ztratím. Potřebuji pomoc. Děkuji předem za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Aky, samozřejmě, že kouření je sebedestruktivní – důkazy o negativním vlivu kouření na zdaví, kondičku jsou neoddiskutovatelné – to vás neučili? Mmj. když musíte kouřit, kde je Svoboda?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.