anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý deň, môj priateľ ma neustále klame. Nedácno som zistila že sa stretával so svojou bývalou priateľkou. Pozýval ju k sebe domov kým som bola na intráku kvôli výške. Miloval ju rok kým ja som ho zbožňovala a davala mu všetko a nevedel sa rozhodnut medzi mnou a ňou sám sa mi k tomu nepriznal. Písali si spolu dohadovali stretká ale vraj k ničomu inému nedošlo. Klamal mi aj v iných veciach. Stretaval sa aj s inými poza mojim chrbtom vypisoval si s inými samozrejme som mu verila až tak že som si to nevšimla. Vkuse ma za potrebu zaujať iné. Ale vraj už pol roka nerobil nič zle. Má to zmysel alebo to ukončiť. Sama si niesom istá či lubi iba mna vi este stale jej beha byvala po hlave. Ďakujem.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Mila Stelo, to rozhodnutí je na Vás. Muž, který takto klame, je nedospělý, váš vztah nemá kamarádskou rovinu. To není optimální. Chápu, že bolí to, že vás klamal, když vy jste ho milovala a věřila. V současné době máte pocit, že vás miluje a opečovává? Držím palce na cestě poznávání. Je to spíše na osobní či telefonický hovor.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.