anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, chtěl bych poprosit o odpověď. Je mi to opravdu trapné sem psát o tak choulostivé záležitosti ale zkusím to. Je mi 20, ale myslím si,že ten problém začal už mnohem dříve.Když mi bylo 15-16, líbila se mi jedna slečna, která mě poté odmítla a já měl z toho deprese a úzkosti z prvního odmítnutí.Pak, po půl roce, jsme se dali na chvilku dohromady do kamarádského vztahu a poté jsme se spolu i vyspali, což bylo moje poprvé. Tou dobou, kdy jsme byli odloučení, jsem na to pořád myslel…Jak mě odmítla, že pro ní nic neznamenám, pořád nějaké těžké myšlenky, které mě pořád potápěly a srážely mě dolů psychicky. Bude to znít divně,ale když o něčem moc přemýšlíte (tj. vaše myšlenky) a pak se do toho přidá ještě jeden hlas, který vás v tom utvrzuje,že jste k ničemu a tak podobně,se ve mně ujal a už se toho nemůžu zbavit.Není to tak,že bych ten hlas slyšel,jako když se mnou někdo mluví. Nevím, proč to tak je, ale občas když o něčem přemýšlím,jak bych něco chtěl udělat,tak ten "hlas" řekne opak, prostě jako kdyby to bylo naschvál… To by se asi dalo ještě nějak řešit,ale teď se to ještě zhoršilo tím,že jsem byl na dýmce s jednou slečnou.Ta slečna se mi strašně líbila.Pak mě přizvala na dýmku,kde byl i její kamarád. Něco mi říkalo,že je to gay,a nevím proč,nějak to na mě působilo zvláštně.Nevím jestli příjemně,nebo ne. Když, jsem se ji zeptal, jestli je to gay nebo ne,odpověděla že ne a já už na to pak nějak nereaogoval, na ten pocit…Jen se pořád vyptával na různé otázky ohledně sexu,v čem jsem dobrý, jaké jsou moje přednosti atd…A já si řekl jen "jak to o mně ví?!" v duchu. Od té doby jsem o sobě začal pochybovat jestli jsem vůbec heterosexuál,nebo ne. Poté jsem s ním byl ještě jednou na pivu,protože jsem si myslel,že bude fajn navázat kontakt s kamarádem od té slečny. Prostě jen jako kamarádi,že se ho nějak pokusím poznat. Říkal jsem mu,že mě rozhodil těmi otázkami a že nevím, co si mám o něj myslet. Pak mi na sebe práskl, že je Bi. To bych asi ještě skousl. Pak mi říkal,že mě jen testovali, jestli jsem opravdu heterosexuál. Řekl mi taky, že nikoho vlastně nemá, jen ji a že ji takhle chrání, že většina kluků,že ti, co se o tu slečnu snaží, stejně pak skončí v jeho posteli, protože se potvrdilo, že jsou gayové,ale že já mohu být klidný.. Pořád se nějak musím ujišťovat,že jim nejsem.Je to jako kdyby mi někdo vzal moji mužnost.Je to hrozně trapné, protože nevím, jestli chci jeho,nebo jí. Říkal i věci jako, že většinu věcí, co jsem si s tou slečnou psal, ji radil on. Nevím, jestli jsem zmanipulovaný gay,nebo jsem jim byl vždycky nebo jsem jen hetero, co neví co chce, je psychicky v háji a nemá vůbec žádné sebevědomí. Snad jsem vás tím nepohoršil a děkuji vám za odpověď

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

MIlý Zikmunde, mne to nepohoršuje, jen vnímám velikou nejistotu ve vztahu k sobě, nějak jste se dostal do vlek podivného trojúhelníku. Chtelo by to začít nějak zpracovávat, třeba i přes regresní terapii a hlavně vědět, že nechceš být pod jejich vlivem. Dělej věci, které tě baví, důvěřuj si. Nedej se ;)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.