anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,je mi 21 a Mám velký problém s tím že mám přítele,jsme spolu cca dva roky a máme spolu půl roční holčičku,ale jelikož malá byla neplánována a moc brzy ,nyní si začínám uvědomovat, že přítele nejspíš vůbec nemiluju,ano za malou jsem moc šťastná a nikdy bych se ji nevzdala ale nejsem s přítelem vůbec šťastná,vůbec mě nepritahuje a jsem s ním jen kvůli dceři . Hlavně i z důvodu že před několika měsíci jsem udělala hloupost a podvedla jsem ho,on to zjistil a bojím se že i když se rozejdete pošpiní mě před celou moji rodinou a i jeho …chtěla by jsem být zase šťastná a xititt to co jsem měla s bývalými pritely

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Niki, jsi dospělá žena. Chápu, že bez citového prožívání vztahu dlouhodobě být nemůžete. Lásku sice lze i vytvářet, ale i to má lidské limity. Nevím, jaké máte zkušenosti ve vztazích … Na to, co si řeknou lidi, se vykašlete. Důležité je promyslet, jak ekonomicky vyjdete, jak a kdo vám pomůže s péčí o dceru. Ano, pokud se máte rozejít, pak hledejte mírovou cestu. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.