Starší dotaz #60

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den.Jsem rozvedená a 2 roky žiju s přítelem.Z manželství mam 2 dcery 17 a 9 roku. Muj problém je v tom,že v začátcích našeho vztahu jsem mu lhala o tom,že jsem manželovi byla věrna.byli totiž v té době kamarádi a já se bála,že ho na mě bývalý manžel nasadil..Nic méně jsem mu o něm brzy řekla sama,měli jsme totiž před rozvodem.Byla jsem štastná jako nikdy,už jsem ani nedoufala,že mě to ještě muže potkat,muj bývalý byl totiž alkoholik s chováním a slovníkem,že i otrlému by se zvedal žaludek,navíc s nezájmem se jakkoli podílet na chodu domácnosti.Jednoho dne jsem jela s přítelem za kamarády,pochlubit se,že nejsem sama..Byl tam bohužel i pán,kterému jsem se vždy líbila,ale nebylo to nikdy oboustrané a přesto,že věděl,že tam jedu se svým přítelem se zachoval tak,že když jsem je všechny seznámila,utrousil poznámku"Ty jsi mě naštvala"a odešel.Asi za 15 min jsem měla telefon od něj..vyběhla jsem z baru,protože jsem jeho oplzlosti nechtěla řešit před přítelem.Volal mi pak ještě jednou a já v obou případech zalhala že mi volali z práce.podotýkam,že jsme spolu opravdu nikdy vubec nic neměli.Dnes vím,že jsem to měla řešit hned na místě a poslat ho do háje.Po roce a pul jsem se po častých hadkách konečně přiznala jak to tenkrát bylo.Muj přítel neustále naléhal at mu řeknu pravdu,že mi nevěří a že mi nevěří ani to,že jsem byla manželovi věrna.přiznala jsem se tedy ke všemu v doměni že nemám už co skrývat,ale tím dnem mi začalo peklo větši,než když jsem to tajila.Od té doby se hádáme často a přes to že mu říkám jak mě to mrzí,že bych to vše vrátila zpět,poslouchám jen nadávky a urážky.Dnes před ním uz nic netajím,ale přes to poslouchám,že mi nevěří a jestli se něco na mě dozví,tak že si hned najde milenku.Jsou to 2 roky a já sedím doma na zadku,nikam nechodím,neustale mu říkam jak moc pro mě znamená a život bez něj si nedokážu představit,se dočkávám toho,že mi před dětma sprostě nadává,uráží a ponižuje.Přes to všechno ho stále miluji a pořád někde ve skrytu duše doufám,že to jednoho dne odezní.Zatím ale jen musím vysvětlovat,proč jsem byla manželovi nevěrna se všemi detaily,kdy,kde..a že mi stejně nevěří,že jsem mu řekla všechno.Hledá na netu kde je možnost mě posadit na detektor lži.Jsem z toho všeho už stašně unavená a zoufalá a dala bych nevim co,za to aby mi věřil.Prostě jsem se mu tenkrát bála říct pravdu aby mě neopustil,protože jeho předchozí vztah zkončil právě na lhaní jeho bývalé partnerky,alespon mi to tak říka.Nevím jak ho přesvědčit o tom,že už nic netajím.Nejvíc mě mrzí,že mě nadává a ponižuje před dětmi a moje starší dcera mi vyčíta,proč s ním jsem.Už se mezi nás i postavila,když mě zase urážel.Zapoměla jsem říct,že přítel se rozvedl,právě kvuli jeho nevěrám,o kterých mi řekl hned na začátku,kdežto já to tajila.Prosim,poradte mi, co mám dělat,jsem opravdu už zoufalá.Pořád ho miluju,ale nevím už kudy kam.Děkuji předem za pomoc i odpověd.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Pokud člověk není zbaven svéprávnosti a či nekoná nesvéprávně (pokus o sebevraždu, psychotická ataka), musí k hospitalizaci dát souhlas.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.