Starší dotaz #604

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, jsem zoufalý a tak zkouším najít nějakou pomoc, mám přítelkyni, jsme spolu skor 6 let, vztah je to takový spíše na dálku ale oboum to vyhovuje, přítelkyně má stavy kdy je se mnou ráda, milujeme se, vše je v pořádku, potom přijde nějaký impuls a vše se hroutí, odmítá mě, tvrdí že mě nemá ráda…. vím že to není pravda, když to přejde, je jí to líto a vše je dobré, jak jí pomoci? děkuji moc.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Čendo, napište si poctivě, co od vztahu chcete, co jste schopen a ochoten ženě dát, co byste rád od ženy dostával. Pak si odpovězte na otázku, na kolik procent tento vztah toto splňuje. 6let vztah na dálku? Jste životem opotřebován? jste vázán výchovou dětí? Přeji lásku živou a plynoucí

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.