Starší dotaz #605

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, je mi 23 let, už přes 4 roky chodím s přítelem, ze začátku to bylo super, jak už to bývá, ale postupem času, se to změnilo…V současné době u něj v nájmu bydlím půl roku, platím na půl nájem, plyn, vodu a jídlo..Napřed moc chtěl abych s ním byla v jeho bytě a ted když mu řeknu at je rád, že s ním (na vesnici, kde mají pečivo do 10,00) jsem (jinak jsem bydlela 22let ve městě kde jsem měla na každém rohu na co si vzponu), tak mi řekne at jsem ráda, že po mně nechce i za nájem za věci co v jeho bytě využívám -jako je sedačka, postel, skříně apod.Přijde mi to nefér, protože mimo to v tom jeho bytě dělám vše – uklízím, vařím, peru žehlím a on se válí u televize, což mi přijde nefér. Pracuji s ním ve firmě jeho otce krátce a on mi nikdy nechce poradit co mám dělat, za pracovní dobu mi řekne tak 3 slova, po práci jede vyřizovat pracovní věci to trvá tak hodinu a půl a pak jde za kámošama na 2 hodiny, tak ho vlastně vidím za celý den pořádně jen v práci.. a když to vezmu celkově, tak mi za celý den řekne jen pár slov a to, že má hlad a že chce sex, k tomu už začínám mít odpor, protože se mi vůbec nelíbí jeho přístup.A to já chodím spát kolem 22,00 a mu se nechce a jde až v 01,00.není schopný jít se mnou ani spat..připadnu si uplně k ničemu, domů k rodičům, už se vrátit nemůžu, už jsem s nimi o tom mluvila…já nevím co mám dělat, každý den po práci brečím.. s přítelem jsem o všem mluvila, ale ho to nezájímá, je to žeprej můj problém… už jsme přemýšlela i o nejhorším, já už si nevím rady… předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá neznámá, vaše tělo vám dává jednoznačnou odpoveď… Je dobře, že toto vidíte a ještě nemáte děti… Přeji dost sebedůvěry, sebelásky a odvahy k činu (nejde-li se vrátit na dobu dočasnou k rodičům, určitě najdete i jiné řešení)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.