Starší dotaz #606

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den mam dotaz..Chtel bych se prestehovat k memu tatkovi, ale moje mamka s tim nesouhlasi. Tatka by si me vzal k sobe. Je mi 15 let. Ale mamka opravdu neche abych tam bylel a tak chci vedet jakou mam sanci se k nemu prestehovat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Šanci máš velkou (pokud tatka není alkoholik) V 15 letech by tvoje přání mělo být rozhodující. Táta musí zažádat o změnu svěření do péče – kdyby mu byl OSPOD nakloněn, bylo by dobré, udělat to přes něj – tam můžete zajít spolu. Vzhledem k tomu, že úřady a soudy občas fungují všelijak – bylo by dobré, kdyby mi táta třeba zavolal, abych mu mohla říci některé detaily postupu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.