Starší dotaz #607

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Potřebovala bych poradit s problémem: je mi 40 let, jsem rozvedená a žiju s přítelem pět let. Jedním z problémů je, že přítel se semnou miluje 1x možná 2x za měsíc, a to pouze, když přijdu já. Tato situace trvá již tak rok. Dříve jsme se milovali 2x – 3x týdně, vše bylo v pořádku. Poslední dobou (rok) neustále vyvolává hádky a spory. Večer po hádce řekne, že se těšil na milování, ale kvůli hádce nemá náladu. Před rokem se mnou 3 měsíce nemiloval, když jsme to řešili, tak mi řekl, že to mám za trest (nevím za jaký trest), že se semnou nemiluje. Nebo jindy tvrdil, že si to dělá sám, že to má ještě zvyk z vojny (je mu 40 let, takže z vojny je už 20 let doma). Mám velké podezření, že někoho má, ale nemám to, jak dokázat. Otázkou je, jestli se mám snažit mu případnou nevěru dokazovat? Pracuje velmi nepravidelně, takže z domu odchází kdykoliv i na dva dny, nemám možnost zjistit, jestli je v práci, nebo někde jinde. Ve vztahu jsou ještě další problémy – přítel ve vzteku rozbíjí věci, je závislý na matce, nerozumí si s mojí dcerou a synem. Můžete mi poradit řešení situace: mám se snažit ještě o zachránění vztahu nebo ze situace vyplývá raději konec vztahu? Děkuji za Váš názor.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

A co hezkého vám ten muž přináší do života? Co převažuje? Máte v něm oporu? Na kolik procent? Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.