Starší dotaz #609

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám zamotanou hlavu. Příčinou je kolegyně v práci, která je ale vdaná a má děti. To jsem věděl od začátku, přesto se to stalo. Píšeme si maily, na návštěvách trávíme dost času, že si toho všimli už skoro všichni spolupracovníci. Ona mě má ráda, ale já ji asi víc. Rozvádět se nechce a (fyzicky) podvádět manžela taky ne, i když jejich vztah není úplně ideální. Tohle naše přátelství už trvá skoro rok, ale poslední dobou mám pocit, že se mi to nějak vymyká z kontroly. Začínám např. žárlit na její aktivity, ve kterých nefiguruju. A krom toho nevím, jakou mám šanci na nějaký vztah s někým jiným, když mám plnou hlavu jí. Probrali jsme to a navrhl jsem, že to skončíme a přestaneme se stýkat. Ona řekla, že jestli to tak chci, bude to respektovat, ale nechce o mě jako přítele přijít. A bojí se, že to bude pro oba těžké, což je určitě pravda. Co byste radila? Díky.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý T., jste rozumný muž a situaci jste si sám vyhodnotil. Ona je vdaná žena a svému manželskému slibu chce dostát. Pro vás to znamená, že ona vám nemůže nabídnout to, co nabízíte vy ji… Proto váš návrh se ukazuje jako rozumný … bylo by dobré na vnitřní úrovni tento vztah dokončit s láskou, svému srdci poslat dostatek lásky a péče… je to taková jemná chirurgická práce… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.