Starší dotaz #617

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den, mam problem a neviem kam sa obratit. Mala som raz nechceny sex a odvtedy akoby som niekedy mala k tomu odpor a niekedy zase chut. Prehanaju sa mi rozne myslienky a predstavy po hlave. neviem to zastavit. niekedy ked som to nezvladla, tak som pozerala vselico na nete a potom ma to tazi,lebo sa za to hanbim. citim sa niekedy ako vadna,lebo som veriaca a nechcela by som praktizovat sex pred manzelstvom a preto ma niektori chalani poslu prec.ano, som sama,ale uz si naozaj zacinam pripadat divna. jednak preto, ze to nechcem skor a potom preto, ze ma predstavy umaraju a neviem co s tym. prosim, velmi vas prosim, pomozte mi.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

MIlá V., bez sexuálního pudu bychom tu nebyli :) – proto je přirozené, že vás zajímá… to, co potlačujeme, za co se stydíme se dere k vědomí vlastní silou…a nedá to pokoj, dokud to nepřijmeme. Doporučuji vám, abyste se přijala jako sexuální bytost… abyste odpustila sobě vše… a své sexualitě dovolila projevit se…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.