Starší dotaz #622

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den. Žiji se svým přítelem který je rozvedený, chtěli jsme být spolu proto se odhodlal k tomuto životnímu kroku. Nedávno začly chodit podivné anonymy o tom, že čeká dítě s jinou ženou. Ptala jsem se ho mockrát a prosila ho aby mi řekl pravdu, že by jsme to spolu vyřešili, ale on stále tvrdí, že s tím nemá nic společného. Bohužel mu moc nevěřím, neboť některé věci mi zapírá. Jsem zoufalá a nevím co dělat. Tu ženu neznám, vím jen, že je ze sousední vesnice a znám křestní jméno. Mám ji snad vyhledat a promluvit si s ní? Žít v tak hrozném pocitu nejistoty je opravdu strašné a nedá se to vydržet. Zřejmě pracují nervy, mívám často pocity bezmoci, zoufalství, vzteku. Nevím na koho se obrátit. Moc děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jarmilo, mám pocit, že pocity bezmoci, zoufalství, vzteku jsou ponejvíce ve vašem zorném úhlu. Pokuste se tyto emoce nějak zpracovat, dostat se k sobě a pak se po jevišti znovu porozhlédnout. Poodstupte trochu od vnímání vztahu a zaměřte pozornost k sobě. (nemáte-li v té věci trénink, bylo by vhodné se to naučit s někým, kdo takovým technikám učí) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.