Starší dotaz #627

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, je mi 17 let a mám problém, se kterým mi rodiče nedokáží pomoci a tak se obracím na Vás. Neumím se chovat přirozeně – hlavně ve společnosti holek, protože chci být dokonalý, jenomže to samozřejmě nejde. Pokaždé do mě vjede podivný pocit, jsem nesvůj a ke všemu jsem v křeči (např. chodím jak robot apod. :D)…Možná je také příčinou to, že jsem nezkušený. Potřeboval bych poradit, jak se chovat přirozeně, zvednout si sebevědomí a zároveň nebýt v křeči… Zřejmě to zní poněkud komicky, ale jakákoliv rada by mi pomohla…děkuji…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Hmm, rada? spíše trénink – kurz psychosociálních dovedností by byl pro tebe prima… Ale také ti doporučuji přijmout se ve své nedokonalosti (je-li to nutné – odpustit si nedokonalost) Kdyby to bylo možné, pokus se navázat kamarádství s jednou obyčejnou holkou, bavit se s ní, trénovat, že to jde, že tě bere…(a ty ji) A prozradím ti jednu věc: dokonalí lidé po naší Zemi zrovna moc neběhají ;)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.