Starší dotaz #628

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Hezky vecer!ja uz jsem vam psala myslim ze 8.12 nejsem si jista ted datumem a rikala jste, ze by jste mi mohla pomoct naucit me uvolnit se. Byla jsem se svou uzkosti u psychiatra a ten mi predepsal prosulpin a poslal me k psychologovi a tam jsem byla 2x ale vykladat si muzu s rodinou myslim si ze psycholog mi nepomuzu potrebuju se vnitrne uklidnit. Mam strach z rakoviny a z nejake predtuchy ze si jednou vzpomenu jak bylo dobre porad se toho bojim. Bojim se o sve blizke. a kolikrat si rikam ze stesti ktere mam tak o neho prijdu moc se bojim a denne na to myslim. Co stim da se s tim nejak vyrovnat? nebo neco .. poradte dekuji mnohokrat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Dáte-li si práci, zkusíte nalézt rozdíl v tom, co vám nabídl váš psycholog a co nabízí můj způsob práce, který je na mých stránkách nastíněn…(včt. toho, že učím lidi, jak nalézt vnitřní klid) Vy si volíte… (Omlouvá vás všeobecná neinformovanost, ale řešení to pro vás není…) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.