Starší dotaz #63

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den, konecne jsem nasla "toho praveho – 30" a chci s nim byt a mit rodinu. Jsme spolu pres pul roku a bydlime spolu. Miluji ho a on me taky, vyhovujeme si ve vsem. Problem je v tom, ze me obcas nesnasi proto, ze jsem pred nim mela 3 vztahy (dva pul rocni a jeden 2,5 roku). Nedokaze se smirit s tim, ze jsem s temito muzi intimne zila. On sam mel 1 pritelkyni 11 let. A pry to tak maji v rodine a nikdo, ani jeho znami, nevystridali tolik partneru kolik ja. Se svou pritelkyni se rozesel proto, ze uz jim to par let neklapalo. Poznal to, kdyz spolu zacali bydlet. Pry by se s ni ale nerozesel, kdyby nepoznal me. Sam rikal, ze mi trochu zavidi, ze jsem poznala vice partneru a on ne, ale nechape, proc jsem chodila s nekym tak kratkou dobu. Citim se bezmocna a nevim, jak to resit. Nechci, aby me nesnasel proto, ze si obcas neco predstavuje. V intimnich zalezitostech se pak neuvolnim a myslim na to, co si predstavuje. Nevim, jestli to je chlapska jesitnost nebo to, ze byl s 1 partnerkou a on byl taky jeji prvni a ted to tak neni. Prosim o radu, zda by mel jit on k psychologovi nebo ja, aby me tak netrapilo, ze on se trapi.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Tomino, vnímám, že potřebujete své zranění z této zamilovanosti uzdravit, pohladit. To, myslím, by byl dobrý odraz k lepšímu prožívání života. Jak se to dělá? Tak, že člověk začne dávat lásku sám sobě. Doporučuji, abyste se ke mně objednal, abych vám cestu k naplnění návodu mohla ukázat. Opravdu si myslím, že by bylo dobré, párkrát se sejít.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.