Starší dotaz #631

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o radu a názor.Je mi 29let.Před skoro dvěma lety jsem chodila s jedním mužem (30let) ,kterého jsem velmi milovala.Byly jsme spolu asi půl roku,přítel o mě pomalu přestával mít zájem.Dělilo nás 60km.Nereagoval na moje prozby o to aby mi své chování vysvětlil a nebo ukončil náš vztah.Nakonec jsem to ukončila já z důvodu,že nejevil zájem a ani mu nevadilo že jsme se poslední 2měsíce neviděly .Po nějakém čase jsem si našla přítele,který je rozvedený a má každých 14dní na víkend či dovolenou svou 9letou dceru.Vycházíme spolu báječně (s přítelem)ale s jeho dcerou je to komplikované bere mě občas jako vetřelce a i když se velmi snažím tak si přijdu zbytečná a odstrčená.Mám jiný názor na její výchovu,prostě se kvůli ní občas pohádáme.(př.nelíbí se mi,že dostane všechno co chce.Z výchovného hledista.Těží z toho že pro ní tatínek udělá vše.)Nic méně se mi ozval ten můj bývalý přítel a chce mě zpátky.Omlouvá se a prosí abych se vrátila.Své chování mi vysvětlil tím,že měl spoustu starostí a mě s nimi nechtěl trápit.Příště by se prý určitě poradil a svěřil.Nikdy prý na mě nepřestal myslet.Nevím co mám dělat.Cítím,že ho mám stále moc ráda, ale bojím se abych neudělala chybu tím,že bych se k němu vrátila a opustila muže s kterým vím,že bych mohla být šťastná.I když máme rozbroje kvůli jeho dceři. Děkuji moc za nezaujatý názor a přeji Vám krásný den :-)

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Beru, pro vás je důležitá odpověď na otázku: jak cítíte, že při vás současný partner stojí – zda váš pocit zbytečnosti a odstrčenosti je opravdu pouze váš problém nebo zda na tomto pocitu se podílí chování/postoj partnera… jak to cítíte…? proč věta – mohla bych s ním být štastná…. kdybyste byla štastná, tak byste mi nepsala… Věřím, že dilema vyřešíte s láskou a opravdovostí….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.