Starší dotaz #641

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou o radu.Minulý týden jsem byla na plese a hodně jsem to přehnala s alkoholem.Dost jsem se opila a pamatuji si věci tak do 0:30, ale domů jsem přišla ve 3 hodiny ráno.V sobotu mi bylo po psychické stránce ještě fajn, ale v neděli jsem začla vzpomínat a přemýšlet co jsem tam ty 2 hodiny mohla ještě dělat a jak jsem přemýšlela, tak se mi začaly v hlavě vybavovat různé scénáře, např.viděla jsem se úplně živě jak mluvím s konkrétním člověkem, který na plese byl a povídám mu tajemství, které neměl NIKDO vědět.Už je to víc jak týden a můj mozek "vymyslí???" každý den aspon 3 takové scénáře.Já už nedokáži myslet na nic jiného, v hlavě mi šrotují hrozné věci, vidím se úplně živě i jak říkám někomu hrozné lži, co nejsou vůbec pravda a čekám z toho akorát problémy.Už nemůžu dál, třesou se mi ruce a v hlavě mi úplně tluče, bojím se už i lidí, když někoho potkám tak mě hned napadne že tento člověk byl na plese taky a kdo ví co jsem mu vykládala a nevím kam koukat a co dělat, je to hrozný.Může se jednat o paranoidní myšlenky nebo co se to děje????Děkuji moc za odpověď.S pozdravem Jitka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jitko, důležité je, že za tvé opití ty ani nikdo jiný nepřišel o život ani o nohy… To je fakt!!! Ostatní události v tomto kontextu jsou…?… Tento zážitek pro tebe byl zkušeností… přinesla-li ti nějaké poznání, které ovlivní tvé budoucí jednání, pak to byla užitečná událost… (zlobíš-li se na sebe za to, je dobré si odpustit…) Přeji vše dobré :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.