Starší dotaz #647

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Chtěla bych se zeptat,jak mám zapomenout na svého bývalého kluka… Před 2 lety jsme se dali dohromady,byli jsme spolu šťastný.Nejúžasnější chvíle sem s nim prožila a on mi dával najevo svojí lásku,pak se něco v našem vztahu pokazilo a my jsme se rozešli..Pak to šlo furt dokola,jak u malejch dětí,rozchod pak jsme se dali zase dohromady atd..Když jsme to jednou už vážně skončili,byla jsem z toho úplně v háji..Nevím jak mám na něj zapomenout…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Májo, nezapomeneš. Lásku v sobě uchovej a svobodu sobě i jemu přej…. láska je svobodná. Takovou lásku, kterou jsi od něj cítila, jistě umíš i sama vytvořit… tak ji použij i k pohlazení sama sebe… :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.