Starší dotaz #654

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den mam vazny problem.Mam 4.mesicniho syna a stale nejsem plnoleta bojim se ze nic nezvladam myslim ze mu nedokazu zajistit radnou vychovu,mam takovy divny poci jako by mezi nami nebyl zadny matersky vztah.Pripadam si spis jako jeho starsi sestra a ne jako matka.Neumim se odpoutat od vselijakych akci jako jsou diskoteky atd.neumim si rict DOST.Bojim se ze nic nezvladnu.Otec ditete s nami nezije,nasla jsem si pritele ktery me prijmul takovou jaka jsem a to i s mym synem nas vztah byl ze zacatku skvely ale ve me se pohnulo neco takoveho ze jsem se mu prestala venovat a zacal se mi odcizovat sama nevim proc…Zacala jsem na nem hledat vselijake chyby.Vim ze on ma svych problemu taky dost a ja mu to nejak neulehcuji.Bojim se ze nas vztah uz nebude takovy jako byl a ja ze nezvladnu vychovat syna.Prosim pordta mi a dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Romano, vašemu rodinému zázemí nerozumím – kde jsou vaši rodiče? Působíte jako dívka, která je v životní situaci hodně zmatená. Kdybyste měla možnost chodit k psychoterapeutovi, bylo by to pro vás přínosem. Nedovoluji si vám napsat více, protože tento způsob komunikace mezi námi není pro vás řešením. (kontaktovat mne samozřejmě můžete osobně)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.