Starší dotaz #656

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,mám problém s dcerou. Je jí 15 let ve třídě měla nerozlučnou kamarádku. Jenže dcera si našla kamaráda spíše přítele a tím pádem s ním tráví více času a na kamarádku nemá tolik času. Jenže ona to asi pravděpodobně těžce nese i přesto, že i ona má kamaráda. Nejdříve jí začala vyprávět, že má jinou holku a i jiné lži o kterých vím, že jsou naprostá blbost. Potom jí začala vyhrožovat, že když se s ním nerozejde tak se s ní ve škole nechá rozesadit a nebude mít ve škole žádné kamarády, že všechny přetáhne k sobě. Prostě šíří ve škole samé lži jen, aby ona byla ta důležitá a ta dobrá. Musím upozornit na to, že je ve škole takový vůdčí typ. Mám strach, aby dcera opravdu neztratila spolužáky a hlavně bych chtěla vědět jak má reagovat na její lži. Není takový pohotový typ, který má ihned odpověď na každou otázku. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Iveto, škoda, že dotaz nenapsala dcera… projevila by samostatnost, která je pro život i tuto situaci důležitá…Píšete, že je vůdčí typ, proč ji neveříte, že si se situací dokáže poradit sama? Vy za ni život vskutku odžít nemůžete.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.