Starší dotaz #657

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den mam strasne velky problem mam 24.pritela me je 16.let jsme spolu mesic ja mam syna a bydlim s nim u toho pritele.s timto pritelem jsem byla tehotna ale potratila jsem od te doby se jen hadame a neklape nam to v sobotu jsem s nim jela na diskoteku a tam jsem mu zahla s jinym klukem on se domu vratil jeste ten den ale ja se vratila az druhy den rano…s tim kluem s kterym jsem byla celou noc jsem si padla do oka a ted nevim jak z toho ven se soucasnym pritelem si uz nerozumime.co mam tedy delat

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Karin, neznám váš život…bylo by fajn postupně se postavit na vlastní nohy… nelze-li žít s rodiči, bylo by dobré žít např. v domě pro svobodné matky a postupně se začít stávat dospělou… Zaujme-li vás tato myšlenka a nevíte-li jak na to, napište mi na mail nebo zatelefonujte.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.