Starší dotaz #661

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Hezký den, prosím Vás o radu. Poslední dva roky jsem se výrazně změnila. Bývala jsem společenská a stále mezi lidmi, nyní se lidem vyhýbám, bojím se jich, nechci s nikým mluvit. Může to být způsobeno asi tím, že se objevily některé problémy, za které se i stydím. Např zadrhávám v řeči, zkomolím slovo, nemohu si vzpomenout. Jsem hodně unavená, jak když mám na hlavě betonovou desku, špatně se mi chodí, zakopávám, někdy i upadnu. Nic mě netěší, mám strach z nečekaných situací, hned se mi rozklepou i ruce. Obvodní lékař mi diagnostikoval přepracování.Moc vám děkuji za pochopení a odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Simono, chápu, že se necítíte dobře a že tento stav je z 90% psychického původu a má cca 5 psychických příčin. Chápu, že vlastními silami se vám nedaří navodit žádoucí změnu. … pustíte se do systematické práce s profesionálem? … ráda se s vámi setkám…. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.